A A+ A+
MENU
Gemersko-malohontské múzeum
hello world!
Po:
zatvorené |
Ut-Ne:
9:00 - 17:00
DOMOV
REGIÓNPAS
5. 1. 2023

S regionálnou vstupenkou za kultúrnym dedičstvom našich predkov.

REGIÓNPAS je regionálna vstupenka, ktorá umožňuje jednorazový vstup do múzeí a galérie v zriaďovateľskej pôsobnosti Banskobystrického samosprávneho kraja s využitím ďalších benefitov. Predajná cena je 10€.

Regiónpas je možné zakúpiť na vybraných miestach od 11. apríla 2022. Zakúpenú vstupenku je možné použiť do 31. decembra 2023.

plagát
plagát

Predajné miesta: Stredoslovenská galéria, Banská Bystrica (Bethlenov dom, Pretórium, Vila Dominika Skuteckého); Stredoslovenské múzeum, Banská Bystrica (Thurzov dom, Matejov dom, Tihányiovský kaštieľ); Horehronské múzeum, Brezno (Radnica, Meštiansky dom č. 13, Evanjelická fara, Mestská veža); Pohronské múzeum, Nová Baňa; Gemersko-malohontské múzeum, Rimavská Sobota; Novohradské múzeum a galéria, Lučenec a Banskobystrický kraj Turizmus krajská organizácia cestovného ruchu - online.

Zakúpením Regiónpasu získate okrem jednorazového vstupu do múzeí a galérie aj 20% na remeselné kurzy v osvetových strediskách, 20% zľavu na vstupné do hvezdární a planetária, ako aj zľavu na nákup v cukrárni a gelaterii Moja srdcovka.

plagát
plagát
plagát
hello world!
Prejsť na
ostatné aktuality
1 2 3 10

Múzeá a galéria v zriaďovateľskej pôsobnosti Banskobystrického samosprávneho kraja

Novohradské múzeum a galéria LučenecHorehronské múzeum BreznoPohronské múzeum v Novej BaniStredoslovenské múzeumStredoslovenská galéria
Gemersko-malohonstké múzeum
Námestie M. Tompu 14/5
979 01 Rimavská Sobota
Obsahová zodpovednosť:
Gemersko-malohontské múzeum
Námestie M. Tompu 14/5
979 01 Rimavská Sobota
Technický prevádzkovateľ:
PROGNESSA, s. r. o.
Slobody 27
980 22 Veľký Blh
chevron-left