VISSZA A MÚLTBA (VIRTUÁLIS VALÓSÁG)
2023. 06. 01.
PhDr. Éva Kerényi, PhD. és Mgr. Martina Oštrom Mareková

Gyermeknapra lepje meg csemetéjét egy különleges programmal – június 1-én utoljára tekinthetik meg virtuális tárlatvezetés keretében a múzeum első, 1913-as állandó kiállitását.

Az élményvezetésre a széles nagyközönséget várjuk 2023. június 1-én 15.00 órai kezdettel (magyar nyelven), valamint 16.00 órakor (szlovák nyelven).

A foglalkozáson való részvétel korlátozott, kérjük részvételi szándékukat előre jelezzék az alábbi elérhetőségek egyikén: 047/5632741 vagy marekova@gmmuzeum.sk.

A múzeum e különleges virtuális tárlatvezetése a „Vissza a múltba – új generációs élménykiállitás (virtuális valóság)“ c. projekt keretében valósult meg, melynek fő anyagi támogatója a Művészeti Alap. Forrásaiból sikerült megvalósitanunk a virtuális valóság grafikai kivitelezését, valamint egy VR szemüveg megvásárlását. További négy VR szemüveget a Besztercebányai Megyei Önkormányzat anyagi támogatásával vásároltunk meg.

plagát