Revitalizácia hlavného vstupu do Gemersko-malohontského múzea a zriadenie návštevníckeho centra
26. 9. 2023

14.08.2023 sme odovzdali priestory a začali sa nám dlho očakávané práce. Návštevníci sa môžu tešiť na nové moderné centrum prvého kontaktu. Dúfame, že sa čoskoro uvidíme vo vynovených priestoroch. Múzeum je stále čiastočne otvorené pre návštevníkov.

Revitalizáciu hlavného vstupu do Gemersko-malohontského múzea a zriadenie návštevníckeho centra podporil Európsky fond regionálneho rozvoja, Integrovaný regionálny operačný program a Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky.

oznam o revitalizácií hlavného vstupu
Prejsť na
ostatné aktuality